title

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Мова освітнього процесу:  українська

Вівторок, 11 грудня 2018 12:38

Список учнів, проживаючих у гуртожитку Перечинського професійного ліцею 2018-2019 н.р.

Список

учнів, проживаючих у гуртожитку

Перечинського професійного ліцею

2018-2019 н.р.

  1. Лютий Андрій Андрійович – гр.№12
  2. Бобаль Неля Юріївна – гр.№13
  3. Белей Анжеліка Володимирівна
  4. Діянич Олександра Олександрівна
  5. Лешанич Крістіна Миронівна
  6. Машкаринець Крістіна Михайлівна
  7. Павлич Сніжана Іванівна
  8. Рега Лія Іванівна
  9. Чепак Валентина Олександрівна
  10. Кибза Василь Іванович – гр.№14
  11. Бринзей Вадім Іванович – гр.№22
  12. Бурдяєва Наталія Олександрівна – гр.№23
  13. Вайзер Руслана Володимирівна
  14. Голінгер Іванна Миколаївна
  15. Євчинець Василина Петрівна
  16. Монич Ангеліна Володимирівна
  17. Панькулич Тетяна Іванівна
  18. Сорока Галина Володимирівна
  19. Сухан Діана Степанівна
  20. Брезинський Євген Васильович – гр.№24
  21. Голубець Юрій Юрійович
  22. Грунянський Іван Михайлович
  23. Ковач В’ячеслав Олексійович
  24. Костелей Іван Миколайович
  25. Лешанич Павло Федорович
  26. Міцянка Юрій Миколайович
  27. Риган Анатолій Миколайович
  28. Станко Мирослав Мирославович
  29. Циганин Валентин Валерійович
  30. Борка Юрій Сулейманович – гр.№31
  31. Самуляк Віктор Степанович
  32. Бокшан Руслана Михайлівна – гр.№33
  33. Ковач Вікторія Юріївна
  34. Павлич Богдана Іванівна
  35. Тулайдан Руслана Василівна
  36. Генюта Богдана Василівна – гр.№35

                

           Вихователь гуртожитку                                                       Луцук М.В.

Прочитано 71 разів
Пишіть нам. Всі поля обов'язкові.

Наша адреса

Закарпатська область, Перечинський район,

с. Сімер, вул. Будівельників, 8

(03145) 2-11-63, 2-18-97, факс: (03145) 2-11-63

 е-mail: perechin_lizej13@ua.fm

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30